Má cena

Už nemusíš trávit tolik času převlékáním, toho co tě štve, nesedí ti, a už v té skříni prostě nechceš. Není potřeba cítit se naštvaně pokaždé, když ke skříni přijdeš, protože tam prostě není nic pro tebe.

Je dobré reagovat na svůj život, tělo, duši. Všechno tohle se proměńuje a mít konzistentní šatník prostě někdy není možné.

Pomůžu ti k upřímnosti. Už si nemusíš nic nalhávat, nebo se motivovat kalhotama, do kterých zhubneš. Co funguje je, upřímnost. Poznej sebe a tím si ušetříš spoustu času a peněz vyhozených za to, co stejně za chvíli pošleš dál.

Všechna rozhodnutí, která pramení z tebe,jsou dlouhodobá. Naučím tě, co nosit tak, že ti pomůžu poznat sebe. To je cesta k udržitelné skříni, kde nebude nic, co tě štve a tlačí. Bude tam jen to, co respektuje tvoje tělo a tvůj život. V tu chvíli, kdy poznáš své hranice, chutě a touhy, tak už se nebudeš ničit ničím, co ti nepadne, a nebo tě jen znervózňuje.

Ty udáváš rytmus vlastní skříně.


POJĎ SE POZNAT

Než se vůbec pustíme do jakékoliv práce na tvém šatníku. Potřebujeme se poznat.
Ty mě, aby vznikla důvěra. Otevřít skříň je jako otevřít svůj život. Počítej tak s hodinovým rozhovorem.

Tento rozhovor je v ceně měsíčního balíčku. Samostatně je za 503,- online, 602,- na živo.


SLADIT SKŘÍŇ, ZAŽÍT SPOKOJENOST

Konzultace u skříně- 2,5 hodiny 1610,- + cesta

V dnešní době s tolika omezeními, je levnější a mnohem ekologičtější, naučit se pracovat s tím, co mám. Co se dá přetvořit, kreativní cestou pozměnit, aby mi daný kousek lichotil a byl příjemný.

To, co je opravdu problematické, je potřeba narovinu pojmenovat, hezky a ladně, to já umím. Tím přijdeš na to, co vlastně schováváš a proč. Jak ten problém případně vyřešit i jinak, než přes oblečení. Nabízím ti svůj empatický a profesionální přístup, který má svou hranici a také podpůrnou síť lidí, kteří umí hlubší zranění (v těle, na těle), řešit odborně, bezpečně a spolehlivě. Možná máš za to, že nic tak hlubokého řešit nechceš. Tato podpůrná síť je informací, že kdyby se přece jen něco takového objevilo, můžeš mi důvěřovat v tom, že to s tebou zvládnu.

Vytvoříme ve skříni tvůj styl. Tvůj styl je tvůj směr, kam je teď dobré směřovat pozornost.

 • podíváme se spolu na stav tvé skříně
 • vyspecifikujeme to, co tě nejvíce omezuje, řekneme si proč
 • navrhneme k tomu řešení
 • vytvoříme použitelné kombinace
 • sestavíme nákupní seznam, podle priorit s doporučením na místa, kde udržitelné oblečení nakoupit
 • nabízím ti barevnou symboliku „Jak si pomoci barvami v šatníku, v běžném životě.“
 • nabízím ti čtení těla - které usnadňuje tělesné vyjádření, které ti sděluje určitou informaci o tom, co se v těle zaseklo za témata. Ať už jde o ženství, přístup k životu, k sobě, k partnerství. Takové čtení je nabídkou, jak své situaci porozumět lépe a jak si usnadnit vybírání oblečení.

MĚSÍČNÍ STYLISTICKÁ PÉČE

5 030- 8 hodin práce OSOBNĚ a 2 hodiny ONLINE.

 • výhodou tohoto balíčku je to, že nejsi vázán/a škatulkou nákupů nebo třídění u skříně
 • tvé požadavky a potřeby se mohou během měsíce měnit
 • konečně si může dovolit proměnlivost a naučit se reagovat na sebe svoji duši, svoje tělo
 • je to tvůj volný čas, podle toho, jak takový čas chceš využít

Lessdress logo